Volkswagen Taigo
1.0 TSI Life Automaat | Carplay | Camera | Cruise | Virtual Cockpit
Direct kopen, basisprijs: € 20.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.995,-
LEASEPRIJS: € 346,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Taigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Life Automaat | Carplay | Camera | Cruise | Virtual Cockpit |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 september 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 30.935 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem